Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Bal Karnawałowy w Domu Dziecka w Kątach Wrocławskich

Wersja dla słabowidzących:

uczestnicy balu karnawałowego z upominkamiKarnawał to czas licznych zabaw. Nie zapomnieli o tym wychowankowie Domu Dziecka im. Św. Mikołaja Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Kątach Wrocławskich, organizując wraz z kadrą placówki w dniu 14 lutego br. uroczysty Bal Karnawałowy, który na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom imprezy.

W trakcie Balu przeprowadzono wiele ciekawych konkursów, m.in. zjedzenie jabłka w najkrótszym czasie, najlepsza fryzura karnawałowa czy najpiękniejszy strój wieczoru. Do rywalizacji przystąpiła duża grupa wychowanków, na których czekały upominki przygotowane przez placówkę oraz Powiat Wrocławski.

Władze Powiatu Wrocławskiego nie zapomniały o mieszkańcach Domu Dziecka. Nagrodą specjalną dla wygranych w konkursie było zaproszenie na spotkanie z Panem Romanem Potockim – Starostą Powiatu Wrocławskiego oraz Panem Waldemarem Szczykutowiczem – Wicestarostą Powiatu Wrocławskiego, które odczytała Pani Arleta Szmigielska – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu.

Liczne prezenty, jak i wyśmienita zabawa sprawiły, że dzieci i młodzież mogła zapomnieć choć na chwilę o trudach codziennego życia. Śmiechom i radości nie było końca.

uczestnicy balu karnawałowego

uczestnicy balu karnawałowego