Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Zaproszenie do udziału w szkoleniu "Rozpoznawanie przemocy w rodzinie oraz formy pomocy osobom doświadczającym przemocy w rodzinie"

Wersja dla słabowidzących:

logo DOPSPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu wraz z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej serdecznie zaprasza na szkolenie pt. „Rozpoznawanie przemocy w rodzinie oraz formy pomocy osobom doświadczającym przemocy w rodzinie".

Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy na temat zjawiska przemocy w rodzinie i jej mechanizmów, ze szczególnym uwzględnieniem rozpoznawania i diagnozowania przemocy w rodzinie oraz udzielania wieloaspektowej pomocy (m.in. psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, terapeutycznej).

Szkolenie jest skierowane do osób, które zajmują się problemem przemocy w rodzinie: pracowników socjalnych, pracowników Ośrodków Interwencji Kryzysowej, przedstawicieli Zespołów Interdyscyplinarnych, grup roboczych, lekarzy, pielęgniarek, położnych.

W związku z procesem rekrutacyjnym zapraszamy do udziału maksymalnie 2 osoby z instytucji działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie Powiatu Wrocławskiego. Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i udziału w szkoleniu!

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Termin szkolenia: 19 marca 2015 r., godz. 9:00-15:00.

Miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe we Wrocławiu, ul. Kościuszki 131, 50-440 Wrocław, sala 118, I piętro.

Sposób i termin aplikacji: zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 6 marca 2015 r.

 

Do pobrania: