Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Projekt organizowany przez CEMS Club Warszawa i Fundację EY

Wersja dla słabowidzących:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o możliwości wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcje CEMS Chance VIII, który jest organizowany przez CEMS Club Warszawa we współpracy z Fundacją EY. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie: 12-15.05.2015 r. w Warszawie.

Do kogo skierowany jest projekt?
Do ambitnych uczniów klas III gimnazjum oraz klas I szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy mają utrudniony start w dorosłe życie i wychowują się w instytucjonalnej bądź rodzinnej pieczy zastępczej.

Działania w ramach projektu.
Celem jest pomoc uczestnikom w dokonaniu wyboru ścieżki edukacyjnej i zawodowej, wzbudzenie chęci do zaplanowania rozwoju osobistego, wykształcenie umiejętności związanych z przedsiębiorczością, autoprezentacją, zarządzeniem czasem, zapoznanie ze specyfiką certyfikatów językowych. Uczestnicy będą również współpracować z doradcami zawodowymi, którzy podejmą próbę oceny predyspozycji zawodowych.

Koszt udziału.
Udział w CEMS Chance VIII jest nieodpłatny, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu
do Warszawy. Organizatorzy zapewniają 24-godzinną opiekę nad uczestnikami od momentu ich przyjazdu do Warszawy, nocleg w hostelu, wyżywienie i inne koszty związane z udziałem w projekcie. Dodatkowo organizatorzy gwarantują uczestnikom wyjścia integracyjne oraz zwiedzanie Warszawy.

Rekrutacja.
Nabór uczestników odbywa się poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego na stronie internetowej projektu www.cemschance.pl w dniach 15-30.04.2015 r. Ilość miejsc ograniczona! Zostanie wyłonionych 40 aplikacji, których autorzy i autorki zaproszeni zostaną do stolicy na 4 dni szkoleń i wyjątkowych spotkań.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.