Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

„Budowanie więzi. Zaburzone więzi” – wykład z elementami warsztatów

Wersja dla słabowidzących:

Serdecznie zapraszamy rodziny zastępcze oraz osoby prowadzące Rodzinne Domy Dziecka, zamieszkałe na terenie Powiatu Wrocławskiego do udziału w spotkaniu z psychologami poradni adopcyjnej Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej, którzy poprowadzą wykład pt. „Budowanie więzi. Zaburzone więzi", a także bezpłatne, indywidualne konsultacje psychologiczne.


Spotkanie odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2016 r. /niedziela/ w godzinach od 12:00 – 15:00 w Duszpasterstwie Akademickim Most przy pl. Grunwaldzkim 3 we Wrocławiu. W trakcie prelekcji przewidziana jest darmowa opieka oraz poczęstunek dla dzieci, animacje i konkursy z nagrodami.
Więcej informacji o spotkaniu uzyskacie Państwo na stronie Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej pod adresem www.dops.wroc.pl
Kontaktu z organizatorami, a także chęć zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu można dokonywać drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie:
Marzena Kuziora – tel. 607-937-793
Małgorzata Warachim – tel. 505-727-236
Anna Karwasińska – tel. 663-212-075