Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Mikołaju, Mikołaju przybądź do Nas z dalekiego kraju !!!

Wersja dla słabowidzących:

0W dniu 5 grudnia 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu odbyła się Zabawa Mikołajkowa dla dzieci z rodzin zastępczych niezawodowych, zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu. Spotkanie zainaugurowała Arleta Szmigielska - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu, zapraszając wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z Elfami - pomocnikami św. Mikołaja.


W oczekiwaniu na przybycie Gościa z Laponii, dzieci przeniosły się w świat opowieści mikołajowej, zabaw zręcznościowych i grupowych. Najważniejszy i długo oczekiwany w tym dniu św. Mikołaj przybył na wezwanie dzieci, które zaprezentowały przygotowany na tą chwilę wspólny wierszyk. Wszystkie dzieci zostały obdarowane przez św. Mikołaja wymarzonymi prezentami, a spędzony z nim czas został upamiętniony wspólnym zdjęciem. Całość zabawy została dopełniona okolicznościowym poczęstunkiem.
Dyrektor oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu wraz z podopiecznymi z rodzin zastępczych i ich opiekunami bardzo dziękują darczyńcom: Pracownikom Firmy Objectivity - Bespoke Software Specialists Sp. z o.o. we Wrocławiu, a w szczególności Pani Marcie Ścieglińskiej – Sztaba i Pani Katarzynie Kubat – Eijeriks
za ufundowanie paczek dla dzieci oraz Dolnośląskiej Fundacji na rzecz Pieczy Zastępczej „Przystanek Rodzina" we Wrocławiu – Pani Małgorzacie Sawickiej za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy.

 

1

2

3

 GALERIA