Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

CAŁODOBOWE SPECJALISTYCZNE WSPARCIE DLA OSÓB BĘDĄCYCH W KRYZYSIE I SPRAWUJĄCYCH OPIEKĘ NAD DZIEĆMI

Wersja dla słabowidzących:

Kobiety z małoletnimi dziećmi oraz kobiety w ciąży, a także ojcowie z  małoletnimi dziećmi i inne osoby sprawujące opiekę nad dziećmi z Powiatu Wrocławskiego, które znajdują się trudnej sytuacji życiowej  i doświadczają kryzysu emocjonalnego, mogą otrzymać pomoc w postaci schronienia oraz specjalistycznej pomocy w Ośrodku Wsparcia  w Pobiednej, ul. Hetmańska 61, w Powiecie Lubańskim.

mama i dziecko png

W ramach zawartego pomiędzy Powiatem Wrocławskim a Powiatem Lubańskim porozumienia w zakresie zapewnienia osobom dotkniętym przemocą w rodzinie miejsc w Ośrodku Wsparcia, osoby pochodzące z terenu Powiatu Wrocławskiego mają zapewniony całodobowy, okresowy pobyt w Ośrodku wraz z całodobową opieką i specjalistyczną pomocą, m.in. psychologiczno – terapeutyczną oraz w zależności od potrzeb - poradnictwo prawne i socjalne.

Pomoc udzielana jest mieszkańcom Powiatu Wrocławskiego, po skierowaniu przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we  Wrocławiu. 

Szczegółowych informacji udziela Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
we  Wrocławiu przy 
ul. Kościuszki 131,

tel. 71/72 21 860, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.