Rodzina zastępcza dla 3,5 letniego chłopca

Dodane przez Joanna Laskowska - czw., 02/05/2024 - 14:12

Kategoria

Chłopiec bawi się na podłodze autami i patrzy w obiektyw aparatu. Źródło zdjęcia: Żródło zdjęcia:https://integracjasensory 1Źródło zdjęcia:https://integracjasensory 1

Cześć,

Jestem jeszcze dość małym chłopcem (mam 3,5 roku) i szukam opiekunów, którzy będą mogli się mną zaopiekować, starać się mnie rozumieć i pomogą mi się rozwijać. Chodzę do przedszkola i "ciocie" mówią czasem, że występuje u mnie ryzyko zaburzeń ze spektrum autyzmu. Byłem też badany w takiej specjalnej przychodni i zalecono mi zajęcia: integrację sensoryczną, fizjoterapię, terapię u logopedy, pracę z pedagogiem/psychologiem, terapię ręki, trening umiejętności społecznych. Mam też jakiś problem z uszami, ale mam już niedługo iść do lekarza, żeby to wyleczyć.

Ogólnie jestem ciekawski i wiele rzeczy mnie interesuje, chodzę aktualnie do przedszkola, gdzie mam fajne koleżanki i kolegów, lubię tak spędzać czas. Potrzebuję akceptacji, miłości i uwagi jak każde dziecko. W domu powinienem się uczyć mówić, ruszać i ciekawie bawić. Słyszałem jak dorośli mówią, że dla takich dzieci jak ja są zapewniane dodatkowe zajęcia w przedszkolach, czasem w takich bardziej specjalnych, a w innych przypadkach Panie z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pomogą znaleźć specjalistów i pomogą znaleź ć na to wszystko pieniądze.

Jeśli chcielibyście zostać dla mnie rodziną zastępczą i dać mi szansę na prawidłowy rozwój, kontaktujcie się z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu: pcpr@pcpr.wroclaw.pl.

 

dwie dorosłe postacie trzymają ze ręce dziecko, które stoi w środku między nimi

 

 

 


Source URL: https://www.pcpr.wroclaw.pl/aktualnosc/ogloszenia/924-rodzina-zastepcza-dla-35-letniego-chlopca